Návod k použití CARP LASER

Před použitím produktu CARP LASER, dále jen produkt, se každý uživatel musí bezpodmínečně seznámit s tímto návodem na použití, k čemuž je vyzván již při nákupu prostřednictvím našeho e-shopu. Odesláním objednávky se kupující zavazuje tento návod k použití respektovat. Za případné škody způsobené užíváním v rozporu s návodem není výrobce ani distributor v žádném ohledu zodpovědný.

Tento návod je součástí každého balení produktu a je kdykoliv k dispozici na: www.vkfishing.cz/navod-k-pouziti

Hlavní zásady bezpečného použití

  1. Produkt smí používat pouze osoba starší 18-ti let!
  2. Je zakázáno s produktem svítit na osoby přímo i odrazem laserového paprsku a to i do míst, kde lze osoby očekávat. Laser může způsobit trvalé poškození zraku!
  3. Je zakázáno s produktem svítit na oblohu přímo i odrazem laserového paprsku. Může dojít k ohrožení bezpečnosti letecké dopravy!
  4. Produkt nesmí být zapnutý v kuse déle než 2 minuty, aby nedošlo k jeho přehřátí a poškození!
  5. Opravy produktu smí provádět pouze kvalifikovaný profesionál!

Varování

Specifikace laseru

Třída 3B
Barva paprsku zelená
Vlnová délka 532nm
Dosvit 500-10 000m
Typ baterie 18650 3,7V

 

 

Po vyjmutí produktu z obalu se jednoduchým zacvaknutím spojí laser s nastavitelným držákem tak, aby osazení na držáku zapadlo do drážky v laseru. Držák, který pasuje na průměr 19-22mm, se uchytí k rybářskému stojanu či vidličce opět jednoduše zacvaknutím. Laser se aktivuje pootočením v držáku.

Při lehce snížené viditelnosti se laser zaměří na požadované místo. Těsně před nahozením se laser aktivuje, následuje nához ve směru paprsku. Ihned po nahození se laser pootočením deaktivuje.

!!!V případě nepoužívání vyjměte baterie z laserů nebo lasery uzamkněte pomocí přiloženého klíčku, jinak by mohlo dojít v pouzdru k samovolnému zapnutí a poškození produktu!!!

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *

Na co se chcete zeptat?


 

Menu

O nás
Návod k použití
E-shop
Kontakty

Informace

Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Reklamace
Mapa stránek

Buďte s námi online

 

 

Akceptujeme elektronické platby

 

Platební brána The PayElektronické platby